Стипендії у Польщі:

GFPS-Polska проводить набір на стипендії для осіб з українським громадянством, що мають статус студента в Україні або у Польщі.

Програми націлені на студентів, а також докторантів та асистентів усіх спеціальностей.

Термін подачі документів на стипендію до польського університету - до 10 жовтня 2023 року.

Актуальну інформацію щодо стипендій, детальну інформацію на тему вимог, а також процесу рекрутації на стипендії до Польщі можна знайти на сайті організації на нашій сторінці у фейсбуці та інстаграмі (gfps.org).

Стипендії у Німеччині:

GFPS e.V. проводить набір на стипендії для осіб з українським громадянством, що мають статус студента в Україні або у Німеччині.

Термін подачі документів на стипендію до німецького університету - до 10 жовтня 2023 року.

Ця стипендіальна програма пропонує:

• місячну стипендію у розмірі 2250 злотих/650 євро;
  • можливість навчатися семестр в одному з університетів в Польщі/Німеччини за вибором та підтримку під час вступної кампанії;
  • постійну допомогу від активної місцевої групи GFPS;
  • безкоштовну участь у двох наукових та культурних семінарах (на початку та в кінці семестру).

Актуальну інформацію щодо стипендій, детальну інформацію на тему вимог, а також процесу рекрутації на стипендії до Німеччини можна знайти на сайті організації на сторінці у фейсбуці та інстаграмі (gfps.org).

Однією з вимог організацій GFPS-Polska і GFPS e.V. – це праця над власним науковим проєктом на самостійно вибрану тему. Проєкт може мати форму реферату, експерименту, дослідження і тд. Вітається також посилання на свою дисертацію: бакалаврську, інженерну, магістерську, докторську.

Es ist wieder soweit!

Ihr habt wieder die Möglichkeit Euch für unsere Stipendien zu bewerben.

Bewerbungsschluss ist der 10.10.2023!

Weitere Informationen und das Bewerbungsformular findet Ihr auf unserer Website gfps.org.

Bei Fragen könnt Ihr uns gerne schreiben unter stipbetreuung@gfps.org

#stipendium #sprachaustausch #osteuropa