Викладачі та студенти кафедри туризму та готельно-ресторанної справи провели робочу зустріч із Антоном Скорняковим - головним представником компанії «Odeon Tour», що входить в структуру Coral Travel Group, українцем, лучанином, який вже понад 15 років живе та працює у Туреччині.

туризмтуризм

В рамках zoom конференції здобувачам були презентовані можливості отримання практичного досвіду на посадах гіда, екскурсовода у Туреччині. Антон Скорняков розповів про відкриття нових ринків Coral Travel Group на 2023 рік, зокрема, залучення гостей з країнах Балтії та Польщі на відпочинок у Туреччину. У зв’язку з цим, виникла потреба в розширенні штату працівників компанії і студенти ЛНТУ ідеально підходять для роботи у цьому сегменті туристичного ринку.

Зокрема, учасникам зустрічі були презентовані житлові й фінансові умови роботи, гарантії медичного страхування, забезпечення уніформою і засобами зв’язку, можливості кар’єрного зростання. Продемонстровано також кілька моделей ритмічності робочого дня трансферного гіда, гіда готелю чи екскурсовода.

туризмтуризмтуризмтуризм

Поряд з цим, гаранти ОП «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Індустрія туризму та гостинності» кафедри презентували представнику компанії Coral Travel Group базові переваги та унікальність освітніх програм, а також компетенції, які отримують здобувачі на завершення навчання. Серед пропозицій стейкхолдера, окреслено необхідність посилення розмовного рівня володіння англійською мовою здобувачами, що в секторі туризму та гостинності є особливо актуальним та необхідним.

Подібні зустрічі консолідують суб’єктів туристичного ринку, сприяють обміну досвідом , відкривають нові перспективи та можливості для розвитку індустрії туризму та гостинності Волинського краю та України.

туризмтуризмтуризм