Шановні колеги.

Кафедра «Автоматизованого управління виробничими процесами» Луцького НТУ спільно з НУ «Львівська політехніка», Київським НУ харчових технологій,  Національним гірничим університетом (м. Дніпропетровськ) та Люблінською Політехнікою (Польща) оголошують про проведення 25 листопада 2016 року Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції молодих учених та студентів «Актуальні проблеми автоматизації та управління».

Запрошуємо студентів, аспірантів, докторантів та науково-педагогічних працівників взяти участь у роботі конференції.

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ – БЕЗКОШТОВНА

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

1. Автоматизоване управління у сфері освіти, науки та виробництва.

2. Моделювання та оптимізація систем управління.

3. Підготовка фахівців в галузі автоматизації та інформаційних технологій.

4. Автоматизація на транспорті.

За результатами роботи конференцій матеріали доповідей будуть публікуватися у pdf форматі в мережі Інтернет на сайті http://www.av.lntu.edu.ua.

Бажаючі матимуть змогу опублікувати свої статті на мовах оригіналу у наукових журналах, затверджених постановою Президії ВАК України як наукові фахові видання, та які включені до спеціалізованої інформаційної системи "Російський індекс наукового цитування" (РІНЦ).

Прийом заявок на участь та текстів доповідей – до 23.11.2016 р.

З повагою,

оргкомітет конференції