Система маркетингу в Україні органічно інтегрована в світове маркетингове співтовариство. Ми працюємо за новими стандартами, багато вчимося та створюємо свої власні правила гри на ринку, які є адаптованими до реалій України.

маркетинг

11 листопада відзначається міжнародний День маркетингу і знаковою подією стало те, що саме в цей день ми, студенти Луцького національно технічного університету, взяли участь у спільній конференції разом з викладачами та студентами Ужгородського національного університету.

Для нас, як для маркетологів, є  важливими комунікативні навики та вміння почути альтернативну точку зору на дискусійні теми. Цікаві доповіді, обговорення, обмін власним досвідом, історіями студентського життя - свідчення ефективного та змістовного дня.

маркетингмаркетингмаркетингмаркетингмаркетингмаркетингмаркетингмаркетингмаркетингмаркетинг