З метою вшанування та підтримки нашої мовної спадщини до Міжнародного дня рідної мови у групі ОПНм-11була проведена виховна година.

Із вступним словом перед здобувачами освіти виступила куратор групи Лілія Потапюк, яка зазначила, що мова є найціннішим і найбільшим нашим надбанням та скарбом. Це – душа нації, її генетичний код. Мову створили і передали нам наші предки. Це свято було оголошене на сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у 1999 році, яка мала на меті захист мовної та культурної різноманітності, сприяння максимальному збереженню мов усіх народів планети та шанобливе ставлення до них.

ФЦОСТ

У своїй презентації студентка Анна Гетманчук виокремила головні факти щодо історії виникнення цього свята, вказала на перешкоди, які стояли на шляху до її становлення і розквіту. Вона також зазначила, що в Україні з 2000 року щорічно відзначають День рідної мови. Закцентувала увагу на тому, що рідна мова є не лише засобом спілкування, а й історією народу, символом його незламного духу, інструментом збереження і розвитку нашого духовного спадку.

ФЦОСТФЦОСТ

На виховній годині студенти мали можливість ділитися своїми думками, емоціями та враженнями щодо важливості рідної мови у нашому житті. Обговорили також значення мови для ідентичності, культурного розвитку та взаєморозуміння між людьми.

ФЦОСТФЦОСТ

Українська мова – могутня зброя українського народу в боротьбі за Незалежність і Перемогу! Бережіть і розвивайте нашу мову!

Анна ГЕТМАНЧУК, магістранка

спеціальності «Освітні, педагогічні науки»