Голова ради молодих вчених ЛНТУ Павло Мазилюк, разом із асистентом кафедри архітектури та дизайну Данилом Яловенко, взяли участь у круглому столі в рамках проєкту «Гендерний аудит безпеки Луцька», який реалізує ГО «Розвиток Волині».

Молоді вченіМолоді вченіМолоді вчені

Презентація відбулася на тему: «Міська мозаїка: інклюзивність, відповідальність та спільна безпека».

«Дорожньо-транспортні пригоди та інші конфліктні ситуації - це наслідки, що мають причини. І ми, як громада, маємо змогу впливати на ці причини. Тому важливо створити таке середовище, де наслідки помилок користувачів були б найменшими. Нам потрібно думати про найвразливіших: літніх людей, дітей, неповносправних, пішоходів, велосипедистів. Забезпечення їхніх потреб - це покращення якості міського життя вцілому. Наша мета - захистити життя та здоров'я, які є найвищою цінністю», - зауважив Павло Мазилюк.

Молоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вчені

Данило Яловенко розповів про перспективи велопішохідного руху у Привокзальному районі та показав проблемні ділянки. Він також навів приклади облаштування Вокзальної площі та вулично-дорожньої інфраструктури цього району.

Молоді вченіМолоді вченіМолоді вченіМолоді вчені

Відео презентації за посиланням: https://facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid02s8iEsKv5M7EVtnqj4V9F6s…

Павло Мазилюк, голова Ради молодих вчених ЛНТУ