МОН затвердило нову редакцію Статуту ЛНТУ

Нещодавно рішенням вченої ради Луцького НТУ були внесені зміни у головний документ ЗВО – Статут. Нині у Міністерстві освіти та науки України розглянули статут ЛНТУ та офіційно затвердили його.

«Це основний документ університету, розроблений відповідно до законодавства України та який регламентує діяльність університету. Дуже вдячні МОН України, які швидко розглянули наш Статут і тепер ми можемо працювати за ним», - коментує ректор ЛНТУ Ірина Вахович.

Особливості оновленого Статуту полягають у тому, що були внесені зміни щодо процедури обрання деканів факультетів та керівників відокремлених структурних підрозділів. Крім того, зміни стосуються використання скороченої назви університету «ЛНТУ» як офіційної. Третя причина внесення коректив – це зміна структури статуту, відповідно до вимог МОН України.

Відділ іміджу та промоції