Здобувачі спеціальності «Комп’ютерна інженерія» разом з гарантом освітньої програми Світланою Лавренчук відвідали ІТ-школу ОхІТ та компанію InternetDevels, яка є компанією-лідером у сфері  веб-розробки на Drupal. Вони мали змогу поспілкуватися з керівником ІТ-школи та вчителем логіки, а також побачити робочі місця програмістів, поспілкуватися, задати питання, отримати настанови та поради.

Говорили про необхідність вивчення дискретної математики, логіки, баз даних, веб-програмування, про важливість іноземної мови та Soft skills, зокрема про навики комунікації та вміння чітко та лаконічно висловлювати свою думку, мислити алгоритмічно;дискутували, розв’язували задачі (найкмітливіші отримали фірмові призи від InternetDevels).

Фкіт

Дізналися про особливості навчання в ІТ-школі та перспективи працевлаштування, про вакансії та необхідні навики для успішного старту, поцікавилися і рівнем заробітних плат.

Фкіт

Навіть після завершення екскурсії активні учасники дискусії продовжили обговорення можливих напрямів розвитку, зокрема гарант освітньої програми розповіла про те, як побачене та почуте відображається в освітніх компонентах ОП «Комп’ютерна інженерія», а також познайомила першокурсників із особливостями формування індивідуальної освітньої траєкторії, про вибіркову складову ОП та інші організаційні питання, що стосуються освітнього процесу.

Фкіт

Здобувачі розширили свій світогляд, отримати потужний заряд мотивації до навчання, адже побачили приклади успіху і можливі шляхи їх досягнення.

Гарант ОП «Комп’ютерна інженерія»

кандидат технічних наук, доцент кафедри

комп’ютерної інженерії та кібербезпеки

Світлана Лавренчук