Мотиваційна онлайн-лекція у Луцькому НТУ

25 листопада 2020р. на кафедрі матеріалознавства відбулась мотиваційна онлайн-лекція від представниці стейкхолдера ДП «ЛРЗ «Мотор» для студентів технологічного та машинобудівного факультетів. Кафедра матеріалознавства підтримує співпрацю з підприємством, яке надає можливість проходження різних видів практики та набуття професійних компетентностей студентам-матеріалознавцям.

Доповідачка, Тарнавська Наталія - інженер-технолог ДП «ЛРЗ «Мотор», ознайомила присутніх з короткою історією створення та розвитку одного з найуспішніших підриємств Волині, України та Східної Європи. На підприємстві застосовується сучасне високоточне обладнання з ЧПУ, яке дозволяє виготовляти більше чотирьох тисяч номенклатур запчастин для ремонту авіаційної техніки, а також функціонує високоякісне сучасне обладнання, яке забезпечує проведення необхідної термічної та хіміко-термічної обробки великого спектру деталей.

Пані Наталя наголосила на особливостях професії сучасного інженера, акцентувала увагу на його особистісних та професійних якостях, підкреслила важливість фундаментальних технічних дисциплін, які сприяють формуванню професійних здібностей. Під час доповіді було зауважено, що отримана спеціальність забезпечує необхідними  компетентностями, якими має володіти майбутній інженер.

Щиро дякуємо за цікаву інформативну лекцію та сподіваємось на подальшу співпрацю.

Колектив кафедри матеріалознавства