На базі Луцького НТУ відбулося ЗНО з математики

У навчальному корпусі Луцького НТУ, що на вул. Софії Ковалевської, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з математики.

Корпус факультету бізнесу та права ЛНТУ уже вчетверте приймає випускників шкіл і цьогоріч є у переліку приміщень, де молодь здає ЗНО. Невдовзі, 1 червня, у корпусі зустрічатимуть школярів для здачі зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури.

«На сьогоднішнє тестування зареєстровано 210 учасників і триватиме воно 150 хвилин», - розповідає проректор з НПР та партнерства Надія Ковальчук.

Вона додає, що процедура проведення ЗНО у Луцькому НТУ відбувається із повним дотриманням  правил, а також із дотриманням карантинних вимог. Так, на вулиці для учасників тестування проведена розмітка для дистанції, на вході у приміщення молодь користується дезінфекторами, а медсестра перевіряє температуру кожного школяра. В аудиторіях столи розставлені відповідно до технічних вимог із дистанцією у 1,2 метра та з одночасним перебуванням не більше 15 осіб.

Поділилися враженнями від здачі незалежного оцінювання і самі школярі. Майже без хвилювань та усі з гарним настроєм: саме такими їх можна запамятати у важливий та відповідальний для них день. Тож бажаємо успіхів усім учасникам ЗНО, вдалих результатів оцінювання та успішного вступу до закладу вищої освіти їхньої мрії!

Відділ іміджу та промоції