Здоров’я, краса, грація, тендітність та нові експерименти: усе те, з чим характеризується художня гімнастика. Це вид спорту, який уже змалечку привчає дівчаток до здорового способу життя, краси зовнішньої та загартованості духу. Водночас, це те заняття, яке дозволяє побудувати успішну кар’єру і втілити у життя амбітні цілі та мрії.

Нині усі ці можливості для нового покоління юних спортсменок можна використати на базі Луцького національного технічного університету. Саме тут, в оновленому та сучасному спорткомплексі здійснили офіційне відкриття дитячого спортивного клубу художньої гімнастики «NStar».

Гімнастикаспортспортспортспортспортспортспортспортспорт

Урочисте відкриття клубу супроводжувалося неймовірними показовими виступами маленьких гімнасток. У яскравих сукнях, із посмішками на обличчях, виконуючи складні вправи під запальну музику, дівчатка продемонстрували усе, чого їх навчили їхні наставники. Підтримати зірок спорту прийшли їхні батьки та рідні й тренер, без якої досягнути успіху було б неможливо.

Тренером клубу є майстер спорту України Садоводова Анастасія, під керівництвом якої юні спортсменки досягають впевнених перемог та підвищують свою майстерність. Із 14 років засновниця клубу уже була помічницею тренера, а з 16 років й сама займалася тренерською діяльністю у школі гімнастики «Принцеса». Нині Анастасії 21 і вона започаткувала роботу власного спортклубу «NStar», де готова реалізувати найсміливіші плани щодо підготовки найкращих спортсменок.

спортспортспортспортспортспортспортспортспорт

Серед запрошених гостей на відкритті клубу також були присутні тренер-викладач з художньої гімнастики КЗ «ДЮСШ №2 Луцької міської ради» Валентина Гаврилюк та керівниця школи гімнастики «Принцеса» Оксана Цовма.

спортспортспортспортспортспортспортспорт

На разі у клубі займаються 24 юні спортсменки, а вікова категорія охоплює діток з 2018 по 2012 роки народження.

Пишаємося тим, що ЛНТУ є частинкою процесу виховання активної й талановитої молоді та запрошуємо охочих долучатися до спортклубу.

Детальніше про заняття діток в «NStar» дізнавайтеся у спорткомплексі ЛНТУ, а також подбайте про власне здоров’я, відвідування басейну чи спортзалу, використовуючи можливості спорткомплексу університету. Подробиці тут: https://lntu.edu.ua/uk/struktura/infrastrukturni-pidrozdili/sportkompleks-lntu

спортспортспортспортспортспортспортспортспортспортспортспорт