У День святого Миколая команда студенського профкому та студради ЛНТУ відвідали дитячі будинки та подарували дітлахам справжнє свято.

Напередодні молодь підготували для дітей різноманітні подарунки: іграшки, книжки, солодощі та інші приємності. Діти з радістю прийняли гостей і дуже вдячні за подарунки.

СтудрадаСтудрадаСтудрада

Команда студентів провела з дітьми цікаву програму, в якій були веселі ігри, конкурси та розважальні виступи. Вони також зробили фото та відео з дітьми, щоб зберегти цей момент у памʼяті.

Для команди студентів це був чудовий день, адже вони змогли принести радість та щастя дітям, які потребують уваги та підтримки. Студенти побажали дітям міцного здоровʼя, успіху в навчанні та багато щасливих моментів у житті.

СтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрада

Разом з тим, студентська команда відвідала діток у Волинському обласному будинку дитини, дітлахів з онкологічними захворюваннями у Волинській обласній дитячій клінічній лікарні та у дитячому будинку в місті Рожище.

СтудрадаСтудрадаСтудрадаСтудрада