На ФАБД обрали Міс та Містера факультету

Студенти факультету архітектури, будівництва та дизайну обрали своїх Міс та Містера 2023. Чотири пари красивих, талановитих, розумних та кмітливих змагалися за першість у п’яти конкурсах.

фотофото

Привітала конкурсантів та глядачів ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона подякувала студентів за активність та креативність та побажала натхнення у подальшій діяльності, а найкращим – перемоги у конкурсі!

фотофотофотофото

Оцінювали творчі та інтелектуальні здібності студентів професійне журі у складі: декана ФАБД Олександра Андрійчука, заступника декана Ольги Приступи, начальника відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Оксани Климовець та голови студентської ради ФАБД Анастасії Шинкар.

фотофотофотофотофото

Конкурс відбувався у декілька етапів: вихід в українських вишиванках та відеопредставлення; конкурс талантів; інтелектуальний батл і танець у вечірніх вбраннях. Тож першою парою, яка брала участь у змаганні за звання найкращих стали студент групи Д-23 Антон Патюк та Кононович Діана, студентка групи Д-11; другою - студент групи ЕЕ-21 Захарчук Станіслав та студентка групи БЦІ-13 Пришиблянська Вікторія; третьою кандидатурою стала пара студентки групи Д-11 Мандрики Надії та студента групи АМ-12 Поліщука Миколи; четверта пара – студентка групи Д-24 Мартинюк Анастасія та студент групи ДГ-13 Страдс Макар.

фотофотофотофотофотофотофотофото

Так, в ході заходу, усі учасники мали можливість проявити свою творчість, інтелектуальні здібності та таланти. У перерві між конкурсами та виступами, ведучі активно комунікували із глядачами та проводили розважальні квізи.

фото

Підбивши підсумки усіх конкурсів, члени журі оголосили свої результати оцінювання, а глядацька зала обрала фаворитів. Так, приз глядацьких симпатій здобули Миколи Поліщука та Анастасія Мартинюк, яка стала фавориткою й за результатми оцінювання журі і отримала титул Міс ФАБД 2023. Водночас, її партнер – Макар Страдс також здобув звання Містера ФАБД 2023, за кількістю отриманих балів від суддей.

фотофотофото

Другими Віце-міс та Віце-містером факультету стали Вікторія Пришиблянська  та Станіслав Захарчук. Третє місце розділили Антон Патюк та Надія Мандрика, а четверте – Микола Поліщук та Діана Кононович.

фотофотофотофото