«Україна - це надзвичайна країна. Це країна солов’їної мови, це країна червоних маків, а Волинь - це екологічний  край лісів, полів, озер. Та, що найважливіше - це край красивих і дуже талановитих та розумних дівчат і хлопців», - саме із таких слів ведучих розпочався конкурс Міс та Містер ФАТЕ 2023.

Нестандартно і цілком креативно підійшли до організації свята студенти та викладачі факультету, адже у ролі ведучих виступили заступники декана ФАТЕ Марія Августинович та Юрій Шимчук.

Фате ФатеФатеФате

Вони ж і представили чотири пари неймовірно талановитих, активних і творчих конкурсантів: Ірина та Ярослав; Вікторія та Максим; Вікторія та Микола; Тетяна та Артем.

Оцінювали претендентів на звання кращих кваліфіковане журі у складі: заступника декана з молодіжної політики та профорієнтації факультету комп’ютерних та інформаційних технологій Сергія Гринюка; начальника відділу молодіжної політики та соціокультурної роботи Оксани Климовець; завідувача кафедри галузевого машинобудування Віталія Пуця та завідувача кафедри маркетингу Ірини Лорві.

Підсилила творчу атмосферу заходу виконанням музичних композицій чарівна Вікторія Павлів.

ФатеФатеФате

Стартував конкурс краси, грації та інтелекту з українського виходу, в якому молодь показала себе в автентичному вбранні. Для того, аби ще краще познайомитися із конкурсантами, глядачі переглянули відео презентації кожного із конкурсантів.

Найбільш цікавим та захоплюючим завжди є конкурс талантів, тож і сьогодні учасники вражали своїми дивовижними вміннями. Конкурсанти дивували танцювальними талантами, грою на музичних інструментах та вокальними здібностями, а також майстерністю у стендапах.

ФатеФатеФатеФате

На етапі оцінювання інтелектуальних здібностей, учасники повинні були правильно відповісти на запитання ведучих, які стосувалися як логіки, так і знань, які молодь безпосередньо здобуває на факультеті.

ФатеФатеФатеФате

Найефектнішим став вихід учасників у вечірньому вбранні та виконання спільної музичної композиції. Власне цей етап і став вирішальним у конкурсі та підбив підсумки голосування журі. Відтак, з
вання третіх Віце-міс та Віце-містера здобули Ляшук Вікторія та Рошко Максим. Другими Віце-міс та Віце-містером стали Герман Ірина і Колесник Ярослав. Першими Віце-Міс та Віце-містером стали Тетяна Польчук і Артем Вознюк, а перемогу та титул Міс та Містера ФАТЕ 2023 вибороли Вікторія Поліщук і Микола Черняк.

ФатеФатеФатеФатеФатеФатеФатеФатеФате