На факультеті екології, туризму та електроінженерії відбулося дистанційне засідання вченої ради

У четвер, 16 квітня 2020 року, відбулось планове засідання вченої ради факультету екології, туризму та електроінженерії. Окрім членів вченої ради, у засіданні взяли участь ректор Луцького НТУ професор Петро Савчук, проректор з НПР професор Оксана Ляшенко та проректор з НПР доцент Олена Ковальчук.

На початку засідання ректор Петро Савчук привітав усіх зі святом та окреслив в загальному важливі напрямки роботи та проблеми, які найближчим часом потрібно буде вирішувати. Більш детально він зупинився на таких питаннях, як виконання держбюджетних тем, публікаціях в наукометричних базах Scopus та WoS, профорієнтаційній роботі та проблемах дистанційного навчання.

Далі, голова вченої ради факультету Владислав Волинець, надав слово проректору Оксані Ляшенко, яка прояснила ситуацію з розробкою навчальних планів, а також підняла важливі питання дистанційної атестації студентів та перевірки випускових робіт бакалавра на плагіат.

Проректор Олена Ковальчук, своєю чергою, наголосила на важливості входження університету в міжнародний рейтинг університетів «QS World University Rankings», а також вивчення студентами іноземної мови та викладання іноземними мовами дисциплін.

Після розгляду усіх планових питань, голова вченої ради Владислав Волинець та члени вченої ради обговорили поставлені керівництвом завдання та шляхи вирішення нагальних проблем.

На завершення, ректор Петро Савчук, ще раз привітав усіх із Пасхою та наголосив, що такий формат проведення вчених рад факультетів за участю керівництва університету, показує свою ефективність і буде продовжено в майбутньому.

Факультет ФЕТЕ