Перейти до основного вмісту

20 лютого 2024 року на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій відбулося планове засідання комісії з якості факультету. Під час засідання розглянули стан забезпечення якості освітньої діяльності та якості вищої освіти на факультеті.

Члени комісії заслухали результати моніторингу якості освітніх програм, що реалізуються на факультеті, та напрацювали рекомендації щодо їх модернізації й удосконалення. Особливу увагу звернули на забезпечення публічності інформації про освітні програми. Під час обговорення отриманими результатами поділилися доц. Наталія Ліщина, проф. Наталія Чернящук, доц. Юрій Лапченко, доц. Станіслав Приступа, доц. Олександр Решетило.

ФКІТ

Декан доц. Інна Кондіус розповіла про моніторинг ОП, який проводиться на факультеті комп’ютерних та інформаційних технологій, відмітила акредитацію ОП «Кібербезпека», яка закінчилася 10 лютого 2024 року. Наголосила на відповідності ОП стандартам, обов’язковому розширенні географії наукових публікацій НПП та здобувачів. А також про узгодження можливості об'єднання професійних дисциплін вільного вибору під час вивчення їх здобувачами у 6 та 8 семестрах.

Гаранти освітніх програм виступили з пропозиціями щодо підвищення якості навчального процесу та якості навчально-методичного забезпечення, залучення фахівців відповідних галузей для здійснення експертної оцінки та удосконалення освітніх програм, покращення профорієнтаційної роботи та рекламування ЗВО. Своє бачення представили представники від студентства факультету.

Традиційно були заслухані та проаналізовані результати навчання здобувачів вищої освіти упродовж зимового семестру 2023-2024 навчального року, про які доповіла декан ФКІТ доц. Інна Кондіус.

 

ФКІТ

Також на засіданні провели обговорення відкриття нової ОП «Сенсорна електроніка» для спеціальності 171 «Електроніка» третього (PhD) рівня вищої освіти. Запрошений доповідач д.ф-м.н., професор Сергій Федосов представив та обґрунтував доцільність та перспективи відкриття нової освітньої програми. Важливість сфери загальної електроніки в промисловому комплексі країни призводить до необхідності розробки та дослідження компонентів та пристроїв сенсорної електроніки, реалізації інноваційно-дослідницьких проектів у галузі. Вже на сьогодні університет в повній мірі може забезпечити матеріальне та кадрове забезпечення освітньої програми для підготовки висококваліфікованих та конкурентоспроможних фахівців рівня доктора філософії у галузі електроніки. Всі присутні активно підтримали запропоновану ініціативу.

ФКІТ

Матеріал підготувала

Наталія Якимчук