На факультеті ЦОСТ відбулося обговорення ОП

30 березня на кафедрі соціогуманітарних технологій факультету ЦОСТ Луцького НТУ відбулось обговорення ОП «Освітні, педагогічні науки (Інклюзивна освіта)» спеціальності 011 «Освітні, педагогічні науки» другого (магістерського) рівня та «Психологія» спеціальності 053 «Психологія» першого (бакалаврського) рівня. В обговоренні взяли участь: декан факультету, члени проєктних груп, викладачі кафедри та університету, здобувачі вищої освіти та стейкхолдери.

У процесі обговорення освітніх програм власні бачення, зауваження, уточнення та побажання висловили запрошені стейкхолдери:

Олексій Танський – директор інклюзивно-ресурсного центру Луцької міської ради.

Світлана Кириленко – методист Навчально-методичного кабінету психологічної служби управління освіти Луцької міської ради.

Олена Токарєва – директор Володимир-Волинського інклюзивно-ресурсного центру Володимир-Волинської міської ради.

Наталія Мрочко – директор інклюзивно-ресурсного центру Ківерцівської районної ради.

Наталія Дмитрук – психолог інклюзивно-ресурсного центру Ківерцівської районної ради.

Наталія Литвин – вчитель-дефектолог, олігофренопедагог, співзасновник Центру корекційного розвитку для особливих дітей, ГО «Сходинка в майбутнє».

Наталія Ройко – вчитель географії Луцького навчально-реабілітаційного центру.

Світлана Терпелюк – голова Волинської обласної організації УТОС та інші присутні.

Дякуємо усім учасникам дискусії за активну участь в обговоренні ОП та надані рекомендації щодо їх удосконалення.

Лілія Потапюк, канд. пед. наук, доцент кафедри соціогуманітарних технологій

Надія Савчук, канд.психол.наук, доцент кафедри соціогуманітарних технологій