Днями у Луцьку завершилися змагання з важкої атлетики за програмою ХІХ літньої Універсіади України. Участь у змаганнях взяли 108 студентів з 29 закладів вищої освіти 13 регіонів України.

Луцький національний технічний університет представляли: Костюк Давид, Сахарук Дарина, Дричик Максим, Дричик Юрій, Миронюк Дмитро, Ганіч Богдан та Романюк Тарас.

Спорт

Із загальним підсумком у 502 очка третє місце в Універсіаді посіла команда ЛНТУ. Наших спортсменів урочисто зустріли на факультеті цифрових, освітні та соціальних технологій. Декан ФЦОСТ Галина Герасимчук, завідувач кафедри фізичної культури спорту та здоров’я Володимир Ковальчук та викладачі привітали студентів із гідним результатом змагань та відзначили спортсменів преміями і приємними подарунками.

Спорт