22 лютого 2024 року на факультеті цифрових, освітніх та соціальних технологій кафедрою іноземної та української філології був проведений І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з дисципліни «Іноземна мова (англійська)» для здобувачів освіти першого (бакалаврського) рівня немовних спеціальностей.

Голова журі, завідувачка кафедри Мартинюк Алла Петрівна, привітала учасників із початком олімпіади, побажала їм успіху. Члени журі, доценти кафедри Приходько Вікторія Богданівна та Лобанова Світлана Іванівна ознайомили студентів із правилами проведення змагань, змістом завдань та критеріями їх оцінювання.

Філологія Філологія

Здобувачі освіти виконували чотири типи завдань в письмовій та усній формах: аудіювання (Listening), читання (Reading), граматика(Grammar) та говоріння (Speaking).

Варто зазначити, що олімпіада – це особливе випробування, в якому не лише тестуються знання студентів, але й гартується їхня зібраність, самостійність і воля до перемоги.

Філологія

У підсумку були визначені переможці: І місце –Андрієвський Назар (АВ-11), ІІ місце – Грицюк Тетяна (ПРМ-11), ІІІ місце – Фінчук Анастасія (ГРС-21), Маслак Павло (БЦІ-14).

Філологія

Щиро вітаємо переможців та учасників! We wish you further success in language learning!

Доценти Світлана Лобанова та Вікторія Приходько