На кафедрі права відбувся щорічний моніторинг освітніх програм підготовки здобувачів вищої освіти на першому (бакалаврському) та другому (магістреському) рівнях за спеціальністю 081 Право.

До обговорення освітніх програм були залучені гаранти та групи забезпечення освітніх програм, науково-педагогічні працівники кафедри, стейкхолдери, роботодавці, академічна спільнота, представники від здобувачів усіх курсів та випускники.

Право

Від кожної освітньої програми виступили гаранти: кандидат юридичних наук, доцент Аніщук В.В. ОП «Право» першого (бакалаврського) рівня; кандидат юридичних наук, доцент Земко А.М. ОП «Право» другого (магістерського) рівня.

Висловлюємо щиру подяку керівнику секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Романюку Р.В., голові Господарського суду Волинської області Шуму М.С., голові Луцького міськрайонного суду Волинської області Пахолюку А.М., директору Волинського обласного центру зайнятості Куцин А.М., доктору юридичних наук, професору, завідувачу кафедри земельного та аграрного права Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Курман Т.В. за активну участь, аналіз освітніх програм та влучні пропозиції.

Право

Позитивно була відзначена робота кафедри щодо реалізації пропозицій, які були озвучені на попередньому моніторингу освітніх програм, оскільки майже усі з них були максимально взяті до уваги та знайшли своє відображення в освітньому процесі.

Право

Пропозиції роботодавців здебільшого стосувалися покращення практичної підготовки та здобуття практичних навичок, зокрема щодо складання процесуальних документів, використання електронних ресурсів та систем, вивчення міжнародного права та захисту прав людини. Наголошували на важливості співпраці з роботодавцями і практиками.

Влучним було питання від академічної спільноти про методичне забезпечення навчальних дисциплін та оптимізації кількості кредитів, виділених на теоретичні навчальні дисципліни.

Пропозиції здобувачів полягали у збільшенні кількості занять, де використовуються інтерактивні методи навчання, запровадження вивчення криміналістики тощо.

На закінчення зустрічі отримані пропозиції були узагальненні в.о. завідувача кафедри права Аніщук В.В. для подальшого впровадження у освітній процес відповідних освітніх програм.

Кафедра права