На кафедрі підприємництва, торгівлі та логістики ЛНТУ відбулося громадське обговорення проєкту освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Захід відбувся 4 лютого 2022. До громадського обговорення були залучені здобувачі вищої освіти, які запропонували основні меседжі щодо удосконалення освітніх компонент та їх змісту. Модератором даного заходу була ректор ЛНТУ, гарант ОП «Публічне управління та адміністрування» Ірина Вахович. Вона окреслила мету, зміст та унікальність освітньої програми, яка оприлюднена на офіційному сайті ЛНТУ, сторінці кафедри ПТЛ, а також надала слово здобувачам.

Здобувачами вищої освіти був зроблений акцент на використання бізнес-кейсових ситуацій; використання програмних продуктів в системі провадження електронного урядування (ОК Цифровий розвиток та електронна демократія); введення обов’язкової ОК Управління публічними фінансами; введення ОК іноземною мовою, що дозволить професійно спілкуватись іноземною мовою в сфері публічного управління; ефективне управління змінами через модифікацію ОК «Стратегічне управління та прийняття рішень» на «Стратегічне управління та управління змінами»; посилення практичної підготовки здобувачів ВО.

Щиро вдячні здобувачам вищої освіти, які долучилися до обговорення проєкту освітньої програми «Публічне управління та адміністрування» спеціальності 281 Публічне управління та адміністрування другого (магістерського) рівня вищої освіти.

Зав. кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Любов Ковальська