21 травня 2024 р. у  Луцькому національному технічному університеті відбулася І Всеукраїнська інтернет-конференція молодих вчених та студентів «Перспективи розвитку туризму та сфери гостинності в Україні і світі».

Захід організований кафедрою туризму та готельно-ресторанної справи, в рамках роботи наукових студентських гуртків «Дослідники туристичних горизонтів» та «Туризм та гостинність як тренд життя сучасної молоді».

ТГРС ТГРС ТГРС

Основною метою конференції було розширення міжвузівських зв’язків задля поліпшення якості підготовки фахівців у галузі туристичного, ресторанного та готельного бізнесу.

З вітальним словом виступила завідувачка кафедри туризму та готельно-ресторанної справи, д.е.н., професор Людмила Матвійчук, яка наголосила на доцільності проведення наукових заходів в умовах війни, адже сфера туризму та гостинності потребує підтримки та нових підходів до розвитку.

ТГРС ТГРС ТГРС ТГРС

Тематика доповідей була присвячена сучасним тенденціям та стратегіям розвитку туристичного та готельно-ресторанного бізнесу, інноваціям у сфері гостинності та регіональним проблемам розвитку індустрії та регіональними можливостям та проблемам розвитку цієї галузі.

Презентаційні матеріали сприяли активному обговоренню та обміну думок щодо перспектив розвитку туризму та готельно-ресторанної справи у післявоєнний період на Волині.

Кафедра ТГРС