Профорієнтаційна робота з випускниками коледжів, потенційними студентами ЛНТУ, є різноманітною. Не можна виокремити єдиний алгоритм, адже що цікаво школяру, вже не буде актуальним для випускника коледжу, якому важливо знати, що нового вони можуть опанувати у ЗВО, адже коледж уже дає непогану практичну підготовку.

14 березня 2024 року до нашого університету завітали здобувачі освіти з відокремленого структурного підрозділу ЛНТУ - Технічного фахового коледжу (ТФК ЛНТУ), де навчають молодших бакалаврів з технологій легкої промисловості. Безумовно, співпраця стала можливою завдяки викладачу фахових дисциплін Вікторії Панасюк. Майбутні абітурієнти ознайомилися з матеріальною базою кафедри технологій легкої промисловості та оглянули корпуси університету.

Завідувач кафедри технологій легкої промисловості Людмила Назарчук розповіла про структуру кафедри, рід занять та освітні програми, які реалізуються на кафедрі. Також частково ознайомила з процесом вступу на спеціальність 182 Технології легкої промисловості та розповіла про грантові можливості для здобувачів, які стали доступними завдяки реалізації на кафедрі двох грантових програм (Еразмус+ та зі Шведським університетом).

ТЛП ТЛПТЛП

Доцент кафедри Олександр Шовкомуд зупинився на постійному оновленні технічного парку кафедри, що можливо навіть у такий складний час завдяки партнерам-роботодавцям і разом з Юлією Лемколович провели майстер-клас з роботи на новітньому обладнанні фірми Softorg.

ТЛПТЛПТЛП

Доцент кафедри Оксана Ткачук розповіла про лабораторно-технічне обладнання для визначення характеристик текстильних матеріалів. У студентів була купа запитань, проте викладачі заінтригували: для подальшої співпраці запросили на навчання до університету, де здобувачі ще більш детально матимуть змогу вивчити це.

ТЛП

На завершення, Людмила Володимирівна провела екскурсію університетом та його корпусами.

ТЛПТЛП

Майбутні абітурієнти на мить відчули себе студентами ЛНТУ. Сподіваємося, що вони оберуть свій полюс росту та стануть уже повноцінними здобувачами вищої освіти в Луцькому національному технічному університеті у новому навчальному році. Чекаємо ВАС у нашій університетській родині!

ТЛП

Кафедра ТЛП