На онлайн-ректораті обговорили наукову складову Луцького НТУ

У Луцькому НТУ відбулося чергове онлайн-засідання ректорату з використанням Microsoft Teams.  Курував ректорат в.о. ректора, проректор Сергій Шимчук, а ректор Петро Савчук, що саме перебуває у відпустці, дистанційно долучився до розгляду важливих освітніх тем.

Головним питанням на порядку денному ректорату було обговорення наукової складової університету. Так, хорошою новиною стало виділення Міністерством освіти та науки України додаткового фінансування для Луцького НТУ з 1 квітня. Університету додадуть 240 тис. гривень на наукові дослідження за напрямком «Матеріалознавство».

Крім того, як зазначив проректор з НПР Сергій Шимчук, Луцьким НТУ було проведено конкурс наукових досліджень науково-технічних розробок, переможець якого отримає внутрішньо-університетське фінансування на свою роботу. За словами Шимчука, взяло участь 12 тем з різних напрямків (будівництво, матеріалознавство, харчові технології, автомобілебудування, ІТ, економіка, екологія тощо).

Ще один науковий здобуток Луцького НТУ виокремив ректор Петро Савчук. Він зауважив, що уже другий рік поспіль наш університет посідає 90-те місце у рейтингу SCOPUS. «Це дуже хороший рівень як для міжнародного рейтингу, проте ми можемо й значно краще. Варто попрацювати над тим, аби піднятися на декілька щаблів у наступному році», - відзначив ректор. Також він наголосив на важливості складення нових освітніх програм до кінця навчального року, зокрема мова йшла й про введення дуальної освіти у навчальні плани для перших курсів.

Наступною виступила Оксана Ляшенко, проректор із НПР:

«За результатами проведеного опитування щодо якості надання освітніх послуг та комунікаційного процесу Луцьким НТУ в умовах карантину, можу констатувати, що комунікація між викладачами та студентами відбувається на 99 %».

Своєю чергою, проректор із НПР Олена Ковальчук доповіла про виконану її відділом роботу за тиждень. Так, проректор прозвітувала про підготовку до дня Європи, розробку презентаційного інформ-буклету та сувенірної продукції Луцького НТУ, роботу з іноземними студентами і підтримання контактів із закордонними партнерами.

Насамкінець, проректор із науково-педагогічної роботи та інфраструктурного розвитку Андрій Щерба повідомив про проведення прибиральних робіт та налагодження благоустрою університету.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ