На ректораті Луцького НТУ обговорювали початок нового навчального року

У вівторок, 1 вересня, відбувся плановий ректорат у Луцькому національному технічному університеті.

Передусім, в.о. ректора Петро Савчук привітав усіх із Днем знань та побажав успішного початку нового навчального року: «Ми розпочинаємо новий навчальний рік в піднесеному настрої! Сьогодні аудиторії наповнять старшокурсники, а згодом перший курс. Ми успішно провели і завершуємо вступну кампанію в неймовірно складних умовах і довели усім свою ефективність! Хочу усім подякувати за результативну роботу. Зі святом, колеги».

Тоді в.о. ректора перейшов до робочих питань, що стосуються формату навчання, безпеки особливостей навчального процесу в умовах карантину та поділився інформацією щодо результатів вступної кампанії.

Відтак, за словами Петра Савчука, вступ 2020 для Луцького НТУ відбувся доволі успішно. За попередніми підсумками, до нашого університету приєдналося більше вступників, в порівнянні з минулим роком. Також, в.о. ректора наголосив, що Луцький НТУ -  другий в Україні за кількістю вступників на скорочену форму навчання.

Потому, слово взяла проректор з НПР Оксана Ляшенко:

«Наш освітній процес стартував у відповідності до усіх санітарних норм, які передбачені у Постанові №50 від 22.08.2020 Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19). Це означає, що ми маємо право проводити заняття в аудиторіях за участі до 20 чоловік. Для цього навчальний відділ детально працює над розкладом і робить його максимально безпечним та комфортним як для викладачів, так і для студентів».

«Також хочу наголосити щодо посилення контролю маскового режиму: на території університету, в коридорах та холі студенти зобов’язані носити маски. В аудиторіях до 20 осіб маски носити не обов’язково!», - акцентувала Ляшенко.

Наступною доповідала проректор з НПР Олена Ковальчук. Вона повідомила про перебіг міжнародної співпраці Луцького НТУ та про підготовку відеозвернень із привітанням для іноземних партнерів. Також проректор розповіла, що продовжується формування інформації про Луцький НТУ для масштабного електронного ресурсу Вікіпедія і триває розробка англомовного буклету про Луцький НТУ.

Потому, свою першу доповідь на посаді проректора озвучила Валентина Ткачук. Вона зазначила, що у свій перший день сформувала план дій з підвищення рівня промоції та іміджевих позицій Луцького НТУ, підготовки до зустрічі з першокурсниками.

Потому, проректор з НПР та інфраструктури Андрій Щерба доповів, що уже закуплено засоби індивідуального захисту та вжито заходів щодо протидії поширенню коронавірусної пандемії.

Насамкінець, в.о. ректора Петро Савчук ще раз привітав усіх із хорошим стартом нового навчального року, побажав усім міцного здоров’я і плідної праці.

Олена Третяк, інформаційний відділ Луцького НТУ