На стадіоні Луцького НТУ змагання з метання спису

6 травня, на метальному секторі стадіону Луцького НТУ провели змагання із метання спису. Захід відбувся в рамках Чемпіонату міста Луцьк з легкої атлетики. В змаганнях взяли участь 5 студентів Луцького НТУ. Юні спортсмени позмагалися у вправності метати спис у довжину і показали достойний результат у своїй категорії.

За словами тренера з легкої атлетики Луцького НТУ Володимира Сахарука, весняні змагання для спортсменів даються значно важче, оскільки зима послаблює організм і це впливає на показники результатів. «Проте, не зважаючи на весняний авітаміноз, пандемію коронавірусу та затяжну зиму, наші студенти показали цілком непогані результати і будуть надалі працювати над їх покращенням»,– зауважує заслужений тренер.