До Луцького національного технічного університету здійснили візит волонтери з Волинської обласної організації Товариства Червоного  Хреста України. Зустріч із волонтерами відбувається не даремно, адже саме сьогодні 18 квітня минає 106-та річниця від створення Всесвітньої організації.

майстер-класмайстер-класмайстер-клас

Добровольці представили майстер-клас із надання першої домедичної допомоги для наших студентів, терапію від стресу в умовах війни та провели благодійну лотерею, в якій неможливо програти. Подібні заходи волонтери проводять не лише на базі ЛНТУ, але й в інших закладах освіти, утім найбільш упізнаваною серед містян є локація на центральній площі Луцька. В організації реалізується ще одна програма – це навчання населення навичкам надання першої допомоги з можливістю отримання сертифікату.

Представниця обласного Червоного Хреста зазначила: «Потрібно залучати молодь до такої діяльності, тому що це вдосконалить їхні знання і навички в сфері домедичної допомоги для постраждалих, а також розширить нашу організацію… З початку бойових дій ми надали допомогу більше як 60 тис. населенню. Ми переконані, що за молоддю майбутнє, волонтером бути почесно в наш час».

майстер-класмайстер-класмайстер-класмайстер-клас

Зауважимо, що Товариство Червоного Хреста допомагає не тільки постраждалим від війни чи ВПО, а й малозабезпеченим сім’ям, інвалідам, дітям сиротам, людям, які відчувають себе психологічно нестабільно та одиноким батькам. Здебільшого волонтери надають базові предмети побуту, продукти, одяг, засоби гігієни тощо.

майстер-класмайстер-класмайстер-класмайстер-клас