18 травня 2023 р. відбувся VI науково-популярний захід «Ніч молодіжної науки 2023 в умовах війни», організований Радою молодих учених при Міністерстві освіти і науки України до Дня науки!

У заході взяли участь понад 50 молодих учених з різних регіонів України, які у цікавій формі презентували свої здобутки, досягнення, результати досліджень!

Молоді вченіМолоді вчені

Учасників привітав заступник Міністра освіти і науки Украіни Євген Кудрявець, Голова Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України Олеся Ващук, перший заступник Голови РМУ при МОН Анастасія Сімахова, яка модерувала захід.

Наші колеги, голова РМУ ЛНТУ Павло Мазилюк та його заступники з міжнародних питань Олена Суринович теж долучилися до участі у даному заході.

Молоді вченіМолоді вчені

Павло Мазилюк поділився власним досвідом з  використання імітаційного моделювання у науці для вивчення дорожньої безпеки та прогнозування трафіку, а також  розв'язання проблем з транспортним потоком. Олена Суринович в свою чергу розповіла про реалізацію проєктів із забезпечення безпеки дітей під час війни за допомогою поєднання технології 3D-друку та QR-коду.

Молоді вчені

Молоді учені України показують всьому світу, що вони тримають свій науковий фронт!

Заступник голови ради молодих учених ЛНТУ з міжнародних питань

Олена Суринович