Нагородили переможців відео батлу першокурсників

В.о. ректора Луцького НТУ Петро Савчук вручив подарунки переможцям відеобатлу першокурсників.

Так, переможцями відео конкурсу стали першокурсники факультету фінансів, обліку, лінгвістики та права, а вручили нагороду студентці, голові студради факультету ФФОЛП  Юлії Заєць. Переможцям вручили грамоту та сертифікат для гри в боулінгу!

Нагадаємо, умовами конкурсу для першокурсників було створити відеоролик від факультету про студентське життя та Луцький НТУ. Голосування відбулося на сторінці Instagram: підписники повинні були залишати коментарі із порядковим номером відео, яке найбільше до вподоби.

Тож, переможцями стали творці відео від ФФОЛП з кількістю голосів – 125!

Вітаємо переможців і усіх студентів із Міжнародним днем студента! Яскравого змістовного студентського життя!