Залучення стейкхолдерів до процесу забезпечення якості освітніх програм є важливою складовою вдосконалення та покращення якості підготовки майбутніх фахівців.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи не стоїть осторонь таких тенденцій та розширює горизонти співпраці з фахівцями сфери індустрії гостинності Волинського краю у воєнний період. Представники бізнесу, влади, громадського сектору через призму власного досвіду та бачення майбутнього розвитку галузі покращують зацікавленість здобувачів у розвитку компетентностей, фаховості та сприяють зростанню якості надання освітніх послуг на ОП «Готельно-ресторанна справа», ОП «Туризм», ОП «Індустрія туризму та гостинності» рівнів вищої освіти бакалавр, магістр, PhD.

Так, 22 червня 2023 року в рамках проведення виїзного засідання викладачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи відвідали КП «Туристично-інформаційний центр Володимирської міської ради». Директор ЦТІ Ірина Ковальчук презентувала роботу комунального підприємства та розповіла про виклики, з якими стикається ринок індустрії гостинності міста Володимир та країни в цілому в умовах війни. Зі свого боку завідувач кафедри Людмила Матвійчук окреслила основні напрями наукової та прикладної роботи кафедри, а також зазначила про перспективи спільної проєктної діяльності та застосування кластерного підходу  у сфері гостинності.

ГРСГРСГРСГРС

Гарант ОП «Готельно-ресторанна справа» рівнів вищої освіти магістр Світлана Сидорук акцентувала увагу на необхідності формування стратегічного маркетингу бренду міста Володимир, як важливого елементу просування туристичної дестинації.

ГРСГРСГРСГРС

До слова, менеджером з туристичного обслуговування в ЦТІ м. Володимира працює випускник бакалаврату, а нині магістрант кафедри і туризму та готельно-ресторанної ЛНТУ Булавчук Віталій. Він мав можливість підтвердити отримані знання та навички в рамках проведення тематичної екскурсії викладачам кафедри історичною частиною міста Володимир.

ГРСГРСГРСГРСГРСГРСГРС

В рамках зустрічі був підписаний меморандум про співпрацю та обговорені перспективи об’єднання фахівців індустрії гостинності для спільного просування та розвитку готельного, ресторанного та туристичного потенціалу області.

ГРСГРСГРСГРС

Залучення стейкхолдерів до процесу забезпечення якості освітнього процесу дозволяє скоординувати  діяльність суб’єктів туристичного ринку та здобувачів вищої освіти, для ефектної співпраці та якісної підготовки майбутніх фахівців сфери послуг. Радіємо взаємовигідній співпраці та спільно формуємо корисні, змістовні, інформативні навчальні практики для студентів ЛНТУ.

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи