«Нам потрібні товарознавці і митники», - очільник Волинської митниці Андрій Чаборай в ЛНТУ

Із робочим візитом до Луцького національного технічного університету прибув в.о.начальника Волинської митниці Андрій Чаборай.

фото

Передусім, ректор ЛНТУ Ірина Вахович та Андрій Чаборай уклали меморандум про співпрацю, який дав змогу окреслити перспективні напрямки взаємодії, закріпити домовленості про співпрацю як у напрямку розвитку обох структур, так і щодо якісної практичної підготовки студентів, які здобувають фах на факультеті митної справи, матеріалів та технологій.

фотофотофотофото

Окрім того, здобувачі освіти мали нагоду особисто познайомитися із очільником Волинської митниці. Завідувач кафедри товарознавства та експертизи в митній справі (ТЕМС) Олена Пахолюк представила освітні програми, за якими навчаються студенти факультету, розповіла про специфіку навчання і дисципліни, що вивчають студенти.

фотофотофото

Своєю чергою, Андрій Чаборай поділився зі студентами досвідом професійної діяльності та особливостями роботи у цій сфері, розповів про роботу митниці у час війни та виклики, яким протистоять митники.

фотофотофото

Окремо спікер зупинився на можливостях проходження практики студентами ЛНТУ на Волинській митниці, умовами для працевлаштування та вакансіях, на яких свої сили можуть випробувати молоді спеціалісти.

«Нам потрібні товарознавці і митники», - зауважує в.о. начальника Волинської митниці і закликає молодь до співпраці та спільної роботи задля розвитку держави.

фото