Уже невдовзі в ЛНТУ стартує навчальний рік, тож в університеті активно готуються до зустрічі студентів. Сьогодні, каже ректор Ірина Вахович, головним завданням колективу є забезпечити безпеку здобувачам освіти.

«Цей рік для нас непростий, але ми продовжуємо роботу і розпочинаємо навчальний процес. Тому сьогодні наш головний виклик - забезпечити безпеку студентам і колективу. З 1 вересня розпочинається освітній процес, у нас уже готові укриття, створена інструкція логістики, готуються відповідні умови в гуртожитку», - наголосила Ірина Вахович під час засідання вченої ради.

Вчена радавчена рада

Крім того, цього року ЛНТУ прийматиме у своїх стінах на 50% більше студентів державної форми навчання. Це серйозний приріст, зауважує Ірина Вахович, а тому наголошує на підвищені відповідальності щодо створення відповідних умов проживання та безпеки молоді.

Роботою за цими напрямками нині активно займається колектив університету тож, запевняє ректор, ці виклики будуть витримані в ЛНТУ і тепер варто надіятися на швидшу перемогу України у війні з агресором та продовження діяльності ЗВО у мирі, безпеці та подальшому розвитку.

вчена радавчена рада