НАШІ СТУДЕНТИ – КРАЩІ В ЗМАГАННЯХ
ІЗ ШАХІВ ТА ШАШОК!

За програмою Спартакіади міста 9-10 листопада 2016 року відбулися змагання серед вищих навчальних закладів із шахів та шашок.

Метою цих змагань було підвищення спортивної майстерності студентів та залучення їх до систематичних занять настільними іграми, які посилюють інтелектуальний розвиток.

Змагання проходили в цікавій, напруженій та непередбачувані боротьбі. І переможцем у змаганнях із шахів стала команда Луцького НТУ!

До складу команди входили Олександр Закордонець, студент групи АВ-31, Олександр Вінцюк (група ЕЕ-61) та Антоніна Здомищук (група ПНК-41).

Команда з шашок, яку представляли Богдан Шулік (група АТ-11), Анастасія Вознюк (група ПНК-31) та Василь Котюк (група ЕЕ-31), посіла ІІІ місце.

Бажаємо нашим студентам успіхів, невичерпної життєвої енергії та нездоланного бажання перемагати і надалі!

Спортклуб Луцького НТУ