У Луцькому національному технічному університеті відбувся розширений науковий семінар. Під час заходу були представлені результати дослідження на здобуття наукового ступеня доктора фізико-математичних наук доцента кафедри фізики та вищої математики Луньова Сергія Валентиновича. Тема дослідження: «Вплив дефектної структури на електричні та тензоелектричні властивості монокристалів n-Ge та n-Si та плівкових наноструктур на їх основі».

семінар

В роботі семінару взяли участь ректор ЛНТУ,  професор Ірина Вахович;  декан ФТМІ, доцент Ігор Мурований, а також провідні фахівці в області фізико-математичних наук.

В ході плідної дискусії учасники семінару одноголосно  рекомендували представлену роботу до розгляду на спеціалізованій Вченій раді. Вітаємо Сергія Валентиновича та бажаємо подальших успіхів!

семінар

Завідувач кафедри ФВМ Коваль Ю.В.