Науковець Луцького НТУ – на Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта і наука»

Голова Наукового  товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених  ЛНТУ Микола Поліщук взяв участь у Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Освіта і наука».

Триває Форум «Україна 30» з 31 травня до 2 червня у Києві, а ініціатива його створення належить Президенту України Володимиру Зеленському. Захід є дискусійним майданчиком, на якому представники влади всіх рівнів, експертного середовища, громадянського суспільства та міжнародної спільноти піднімають низку проблем, які потребують виважених рішень.

Форум також є можливістю для пояснення позицій різних сторін, логіки в ухваленні ініціатив, пошуку тактик та стратегій у розробці дорожніх мап з питань, що розглядає форум.

«Україна 30» — це планування майбутнього України вже сьогодні з використанням досвіду найкращих представників різних країн, які хочуть розділити з нами власні вміння та напрацювання з того чи іншого питання.

Сьогодні, 2 червня, мав можливість долучитися до Всеукраїнського Форуму «Україна 30. Освіта і наука» очільник Наукового  товариства студентів, аспірантів, докторантів і молодих вчених  ЛНТУ Микола Поліщук.

За програмою дня з вступним словом до учасників Форуму звернулись перший заступник Голови Веровної Ради України Руслан Стефанчук та Президент Національної академії наук України Анатолій Загородній.

Основний вектор Форуму спрямований на розкриття наступних питань:

1) Сучасний університет як майданчик для досліджень.

2) Залучення молоді в науку - підтримка молодих вчених.

3) Від інституту до виробництва (зв‘язок науки та реального сектору).

«Вдячний організаторам за корисну інформацію та можливість популяризувати науковий потенціал!», - зазначає Микола Поліщук.