У квітні 2024 року в Луцькому національному технічному університеті на факультеті митної справи, матеріалів та технологій відбулася VІІІ Міжнародна науково-практична конференція молодих учених та студентів «Якість та безпечність товарів», організована кафедрою товарознавства та експертизи в митній справі ЛНТУ.

Головною тезою міжнародної конференції було «Українське – конкурентне в світі!». В конференції, зокрема, брали участь здобувачі кафедри туризму та готельно-ресторанної справи в секції «Оцінка якості туристичних та готельно-ресторанних послуг».

ТГРСТГРС

Приємно відзначити, що Філіпчук Сергій отримав грамоту за зайняте І місце у міжнародній науково-практичній конференції. Науковий керівник – завідувач кафедри туризму та готельно-ресторанної справи ЛНТУ, д.е.н., професор Людмила Матвійчук.

Вітаємо з черговими науковими сходинками та бажаємо подальших успіхів! А також дякуємо організаторам та усім причетним до організації конференції.

ТГРСТГРС

Кафедра туризму та готельно-ресторанної справи