Перейти до основного вмісту

Незворотною тенденцією сучасного наукового світу є відкритий доступ до знань. З 18 по 22 вересня в Івано-Франківську у гібридному форматі відбувається 18 Міжнародна конференція ICTERI 2023 (ICT in Education, Research, and Industrial Applications: Integration, Harmonization, and Knowledge). 

ICTERI – це рецензована міжнародна конференція з інформатики, яка об’єднує вчених і практиків, зацікавлених у технологічних досягненнях і бізнес-застосуваннях інформаційно-комунікаційних технологій та інфраструктур. 

КонференціяКонференція


Команда науковців кафедри цифрових освітніх технологій у складі д.п.н., професора Ольги Гулай, к.т.н., доцента Галини Герасимчук, к.п.н., доцента Віталія Кабака презентувала результати дослідження на тему: «Principles of Open Science in the Activities of the Technical University». Доповідь була представлена на секції MROL: Хмарні технології у відкритому навчанні та дослідженнях.

Конференція

У дослідженні проаналізовані світові тенденції використання принципів Відкритої науки та їх імплементація у діяльність українського технічного університету. У Луцькому національному технічному університеті принципи відкритої науки реалізуються трьома основними шляхами: в освітньому процесі; у науковій діяльності; у неформальній популяризації серед здобувачів освіти та інших зацікавлених осіб. Впровадження засад Відкритої науки безпосередньо пов’язане із цифровими хмарно орієнтованими технологіями. Участь у міжнародних проектах, зокрема ЕРАЗМУС+, зумовлює внесення змін у навчальну та наукову діяльності у напрямку створення доброчесного та конкурентного освітнього простору.

Конференція

Неформальні тренінги з академічної доброчесності та відкритої науки, які систематично проводяться у ЛНТУ за участі здобувачів освіти та викладачів, сприяють популяризації принципів Відкритої науки.

Участь у конференції збагатила нас новими ідеями, які впроваджуватимемо у академічне життя нашого університету.

Ольга Гулай, професор кафедри ЦОТ