У Міжнародний день захисту дітей викладачі кафедри соціогуманітарних технологій Оксана Жук, Лілія Потапюк та Надія Савчук долучилися до урочистостей з нагоди відкриття креативного соціального прстору для дітей з особливими потребами.

Відкриття

В оновленому приміщенні гостей приймала потужна команда спеціалістів осередку громадської організації «Центр розвитку «Сходинка в майбутнє».

Відкриття

Фахівці Центру надають висококваліфіковану допомогу дітям у пізнавальній, інтелектуальній та соціально-емоційній сферах.

Відкриття

Щиро дякуємо нашим стейкхолдерам, засновникам ГО та керівникам Центру Наталії Литвин, Оксані Сойко за запрошення і тісну співпрацю. Бажаємо колективу творчої наснаги, оптимізму, подальших звершень у цій нелегкій справі!!!

Кафедра соціогуманітарних технологій