Планове засідання вченої ради відбулося у Луцькому національному технічному університеті, під головуванням ректора Ірини Вахович.

Вчена рада

Розпочався захід із приємної місії – вручення атестатів професора та доцента науковцям ЛНТУ. Зокрема, ректор урочисто вручила документи про отримання вченого звання професора Наталії Владиславівні Скляренко по кафедрі архітектури і дизайну та Аллі Михайлівні Земко по кафедрі права.

Атестати доцента отримали Вікторія Ігорівна Котенко по кафедрі автомобілів і транспортних технологій та Віктор Васильович Тарасюк по кафедрі аграрної інженерії імені проф. Г.А.Хайліса.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена рада

Більше того, Ірина Вахович вручила подяки від Міністерства освіти і науки України та Малої академії наук наставникам юного покоління науковців, які ведуть активну діяльність у вихованні талановитої молоді при обласній МАН - професору Ользі Іванівні Гулай, доценту Василині Ярославівні Шемет та доценту Віктору Анатолійовичу Сичуку.

Ну і звісно, подяки за перемоги у наукових конкурсах та участь в освітніх і наукових школах отримали талановиті студенти ЛНТУ.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена рада

Ірина Вахович привітала науковців та здобувачів освіти із вагомими професійними та особистими досягненнями, гідну оцінку їхньої діяльності та побажала не зупинятися на досягнутому  і черпати натхнення на підкорення нових висот.