Викладацький колектив кафедри лісового господарства відвідав ТЗОВ «Цунамі» (м. Рожище) –виробника дерев’яних покриттів для підлоги та паливних гранул. На сьогодні ТЗОВ «Цунамі» виготовляє продукцію високої якості з використанням сучасних технологій та обладнання, яка є конкурентоспроможна на європейському ринку.

ФатеФате

Засновник і головний технолог підприємства Руслан Деречинський показав гостям виробничі потужності підприємства, зокрема ознайомив з цехами виробництва пиляного дубового шпону, що використовується в паркетній промисловості та паливних гранул, які виготовляються із дубової тирси – відходів виробництва основної продукції.

ФатеФате

В ході візиту відбулась дискусія щодо напрямків покращення взаємодії ТЗОВ «Цунамі» та кафедри лісового господарства Луцького національного технічного університету з підготовки фахівців за освітніми програмами «Деревообробні та меблеві технології» і «Лісове господарство». Як зазначив Руслан Деречинський, підприємство потребує молодих, енергійних та креативних фахівців з ґрунтовними знаннями лісової галузі та деревообробних технологій, які здатні працювати на сучасному обладнанні та розвиватися в професійному плані. Важливою умовою гарної підготовки таких фахівців є поєднань теоретичних занять з практичною підготовкою. Тому Луцькому національному технічному університету особливу увагу варто звернути на ґрунтовну практичну підготовку за освітніми програмами «Лісове господарство» та «Деревообробні та меблеві технології». Завідувач кафедри Віктор Волянський наголосив, що викладацький колектив готовий працювати у напрямку підготовки висококваліфікованих фахівців для потреб виробництва з врахуванням стрімкого розвитку технологій та зміни виробничої бази підприємств. Домовилися про подальшу співпрацю.

Олександр Герасимчук