Доцент кафедри комп’ютерних наук Юрій Лук'янчук та доцент кафедри інженерії програмного забезпечення Олена Суринович потрапили до фіналу міжнародного стартапзаходу YOUNG INNOVATION HACKATHON.

Конкурс організований Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Європейською мережею підприємств України, за підтримки МОН України та покликаний підтримати молодіжних українських стартаперів.

хакатонхакатон

Протягом насиченої програми Young Innovation Hackathon, на команди чекали:

●       Воркшопи в режимі реального часу від провідних експертів зі значним досвідом у сфері інноваційної та інвестиційної діяльності стартапів;

●       Нетворкінг та комунікація з провідними партнерами заходу, його учасниками та експертами;

●       Доступ до глобальної мережі менторів, партнерів, галузевих експертів та стартапів;

●       Настановчі сесії від експертів, що охоплюють ключові сфери діяльності стартапу;

●       Практичні поради від менторів з метою з просування власної справи;

●       Інструменти та методики мислення, які допоможуть прискорити зростання та розвиток команди;

●       Q&A сесії, на яких учасники зможуть поставити та розібрати актуальні для них запитання.

хакатонхакатон

Наші колеги дійшли до фіналу заходу, де із 40 учасників відібрали лише 10 для представлення. Здобути перемогу нашим науковцям не вдалося, утім за результатами участі, вони отримали пропозицію співпраці.

Вітаємо наших колег та бажаємо подальших успішних проектів та лише перемог!