28 березня 2023 року в ДУ «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України» була проведена Міжнародна науково-практична конференція “Розвиток України в умовах мілітарного впливу: соціально-правові, економічні та екологічні аспекти”. Вона проводиться за підтримки ПРООН в рамках Проєкту «Належна обачність щодо прав людини в глобальних ланцюгах постачання: впровадження Керівних принципів ООН з питань бізнесу та прав людини для справедливого відновлення», що фінансується Урядом Японії.

Зокрема, на ній були виступи УСТИМЕНКО В.А., директора Державної установи «Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова Національної академії наук України», член-кореспондент Національної академії наук України, член-кореспондент Національної академії правових наук України, д.ю.н., проф., Заслужений юрист України, ЛЮБИМОВОЇ Я.Є., заступниці керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, ЯКО СІЛЬЄ, постійного представника Програми розвитку ООН в України, ЗАЙЧУК О.В., В.о. академіка-секретаря відділення теорії та історії держави і права Національної академії правових наук України, академік Національної академії правових наук України, д.ю.н., проф., заслуженого юриста України. Поряд із цим у тематичній панелі «Керівні принципи ООН з питань бізнесу та прав людини у застосуванні: практика суб’єктів господарювання під час війни» з доповіддю «Цифрова трансформація бізнес-моделей сталого розвитку підприємств» виступила Оксана ПОЛІНКЕВИЧ, д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики. Було окреслено зміну бізнес-моделей сталого розвитку підприємств, надано пропозиції до Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства економіки України.

ПТЛПТЛ

20.03.2023 року науковці д.т.н., професор, декан факультету митної справи, матеріалів та технологій Валентина ТКАЧУК (з доповіддю «High-octaneous fuel compositions with biocomponents») та д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксана ПОЛІНКЕВИЧ (з доповіддю «Чинники забезпечення сталого розвитку підприємств») взяли участь у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна наука та освіта: стан, проблеми, перспективи», яка проходила у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» за ініціативою Навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.  Дослідники на пленарному засіданні підняли актуальні проблеми, які привернули увагу науковців із України та світу. Зокрема, на конференції були представники Батумського державного університету імені Шота Руставелі (Республіка Грузія), Жешувського політехнічного університету імені І. Лукашевича (Республіка Польща), Західнопоморського технологічного університету в Щецині, (Республіка Польща), Політехніки Морська в Щецині (Республіка Польща), Краківської Академії імені Анджея Фрича Моджевського (Республіка Польща), Лодзького університету (Республіка Польща), Університету імені Адама Міцкевича в Познані (Республіка Польща), Жешувського університету (Республіка Польща), Університету Барселони (Королівство Іспанія), Університету менеджменту безпеки у Кошицях (Словацька Республіка), Центру якості товарів та захисту споживачів Економічного університету - Варна (Республіка Болгарія), Коледжу політехніки Їглава (Чеська Республіка).

ПТЛПТЛ

Оксана Полінкевич, д.е.н., професор, завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики