Перейти до основного вмісту

15-17 березня 2023 року у м. Тарту (Естонія) відбувся міжнародний фестиваль «sTARTUp Day 2023», в якому взяли участь близько 3000 учасників. 

sTARTUp Day – це найбільший у країнах Балтії бізнес-фестиваль, який об’єднує стартаперів, підприємців, інвесторів, новаторів та студентів, а також надає величезні можливості для створення нових контактів та знайомства з кейсами і бізнес-трендами від компаній-лідерів. 

фестивальфестивальфестиваль

Програма заходу містила різні напрямки − від маркетингу до космічних технологій, збору коштів у «розумне місто», штучного інтелекту та креативної економіки. Найцікавіші стартап-проєкти були представлені за такими темами як AI, EdTech, FemTech та HealthTech. 

Українська делегація на чолі з генеральним директором директорату науки та інновацій МОН України Ігорем Тараном; представниками YEP та нашими колегами – переможцями фінального пітчингу проєктів спільної програми StarterAcademia з Університетом Тарту: доц. кафедри інженерії програмного забезпечення Оленою Суринович, доц. кафедри цивільної безпеки Миколою Ридинцем та їхнім колегою від НУ «Києво-Могилянська академія» проф. Михайлом Кужельєвим –  теж мали нагоду долучилися до цього захопливого дійства.

фестивальфестивальфестивальфестивальфестиваль

Участь у такому фестивалі дозволила не тільки представити Україну для Європи, а й отримати уявлення про місцеві стартапи та бізнес-сцени, зустрітися із засновниками, почути закулісні історії від спікерів світового рівня, щоб в найближчому майбутньому впровадити європейський досвід у відбудову нашої держави. Представники ЛНТУ, які взяли участь у фестивалі є активом проекту "Прискорення інноваційної діяльності та підприємницької майстерності у закладах вищої освіти"/ "Accelerating Innovation and Entrepreneurial Excellence in Higher Education Institutes" (Accent Project). 

Доц.Олена Суринович