Цьогоріч 1 травня у цікавій локації – Музеї сучасного українського мистецтва Корсаків в урочистій атмосфері з ініціативи Малої академії наук відбулося нагородження талановитої молоді – переможців Всеукраїнських та міжнародних конкурсів, турнірів та змагань міжнародного рівня, в яких юні волиняни брали участь протягом цього нелегкого воєнного навчального року. «Тримаємо освітній фронт!» – з цих слів була розпочата церемонія урочистого нагородження учнів та їхніх наукових наставників – Академії переможців «Гордість Волині - 2023».

МанМанМан

Нагороди та відзнаки вручали почесні гості – народна депутатка України, голова піклувальної ради волинського осередку МАН Ірина Констанкевич, заступник голови Волинської обласної ради Григорій Пустовіт, депутатка обласної ради, керівниця Центру позашкільної освіти Оксана Філіпчук, начальниця управління освіти і науки ОВА Наталія Матвіюк, голова благодійного фонду Ігоря Палиці «Тільки разом» Катерина Шкльода, а також представники наукових кураторів МАН – двох волинських університетів. Від ЛНТУ юних переможців вітала проректор з науково-педагогічної роботи та досліджень Олена Лютак. У онлайн-форматі з вітальним словом до учасників заходу звернулися Міністр освіти і науки України Оксен Лісовий та Президент Малої академії наук України академік Станіслав Довгий.

МанМан

На фото – серед нагороджених Домініка Різник, Мілана Семенюк, Панькевич Анна, Лугініна Юлія, вихованці секцій МАН, що діють при кафедрі екології ЛНТУ.

МанМанМан

Серед нагороджених кращих учнів Волині – п’ятеро вихованок секцій Малої академії наук, які працюють при кафедрі екології ЛНТУ: Катерина Ланцева, Мілана Семенюк, Анна Панькевич, Юлія Лугініна та Домініка Різник. Дівчата минулого навчального року здобули ряд перемог на щорічному Всеукраїнському конкурсі наукових робіт учнів-слухачів МАН, Всеукраїнських конкурсах «Геніус Олімпіадус», «Техно-Еко-Україна», «Екопогляд» та інших змаганнях. А наукове дослідження Катерини Ланцевої, виконане під керівництвом доцента кафедри екології Миколи Федонюка, отримало визнання не лише в нашій країні: дівчинка стала срібним призером Міжнародної виставки винаходів та дизайну у Тайвані.

МанМан

На фото – Катерина Ланцева, призерка Міжнародної виставки винаходів та дизайну (KIDE), що проходила в тайванському місті Гаосюн (керівник – Микола Федонюк).

Семеро юних волинян, у тому числі Катя Ланцева, які здобули перемоги на змаганнях міжнародного рівня, отримали безкоштовні путівки в дитячий табір «Артек-Буковель», а всі інші молоді інтелектуали – дипломи та почесні відзнаки і подарунки.

Нагородами відзначено і наукових керівників юних переможців: грамотами управління освіти та науки Волинської державної адміністрації було нагороджено доцентів кафедри екології Віталіну Федонюк (наукового керівника А. Панькевич та Ю. Лугініної) та Миколу Федонюка (наукового керівника М. Семенюк, К. Ланцевої та Д. Різник, на фото). Вітаємо з відзнакою!

Ман

Детальніше про подію можна дізнатися на сайті Волинської обласної ради: https://new.volynrada.gov.ua/2023/gordist-volyni-nagorodyly-peremozhcziv-intelektualnyh-konkursiv/ та у популярних новинних ресурсах нашого регіону: https://www.volynnews.com/news/all/hordist-volyni-molodi-naukovtsi-ta-vynakhidnyky-otrymaly-nahorody-foto/

Вітаємо наших успішних юних науковців, що навчаються в секціях під керівництвом науковців ЛНТУ та здобули свої відзнаки за результатами минулого навчального року, а також їх наставників, і бажаємо подальших здобутків і досягнень!

Кафедра екології