Впродовж 11-16 березня тривала командна зустріч за проектом «Освіта для зеленої трансформації українських університетів» за фінансування NAWA.

Учасницями заходу стали завідувач кафедри менеджменту, професор Наталія Вавдіюк та доцент кафедри Ірина Абрамова.

МенеджментМенеджмент

Про основні цілі проекту, огляд прогресу виконання робочих завдань, бюджет проекту та фінансовий менеджмент, організацію літньої школи розповів д.е.н., проф. Маріуш Мазуркевич, лідер проєкту.

Про макрокредитні курси і їхню імплементацію в Україні розповіла д-р Анна Марія Камінська, Wrocław Tech.

МенеджментМенеджмент

Учасники консорціуму обговорили питання:

• Як використовувати результати та потенціал, отриманий від реалізації проектів NAWA?
  • Green Transition University - концепція. Потенціал для співпраці.
  • Модель Зеленого університету. Збір відгуків. Покращення зелених стандартів. Потреби ЗВО.
МенеджментМенеджмент

Про впровадження зелених стандартів, формування доданої вартості у системі забезпечення якості, про значення зелених стандартів та освіти для зеленого переходу в системі вищої освіти України, проблеми врахування динаміки процесів зеленої трансформації охарактеризувала д.е.н., проф.Наталія Стукало, заступниця голови НАЗЯВО.

Деталі: https://www.facebook.com/share/p/rxsLRSX1Jvb2j7rU/?mibextid=Cx5MWH

Кафедра менеджменту