В межах проекту «Відновлення через соціальне підприємництво» EU4Youth доцент кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Максим Войчук та доцент кафедри іноземної та української філології Оксана Ковальчук разом зі студентами факультетів бізнесу і права та цифрових, освітніх та соціальних технологій Луцького національного технічного університету взяли участь в освітньому заході «Табір підприємництва» від ГО «Джуніор Ачівмент Україна».

Проект Проект

Навчальний захід проходив 29 березня 2024 року у м. Київ. Захід такого формату - це унікальна можливість для здобувачів освіти отримати знання з підприємництва та опанувати актуальні практичні навички, працюючи з кейсами й завданнями з реального життя під наставництвом бізнес-менторів.

ПроектПроект

Для кращого розуміння принципу запуску стартапів, студенти грали в інноваційно-освітню гру ®RealСтартапер під наставництвом тренерів від кафедри підприємництва та маркетингу ІФНТУНГ і ГО «Науково-дослідний та консультаційно-практичний центр бізнесу, маркетингу і права». Гра – повноцінний симулятор запуску стартапу, впродовж 3 годин учасники, виконуючи різні ролі, проходили весь шлях, від ідеї до виходу на ринок, та пізнавали зсередини механізм стартап акселератору та залучення інвестицій. Гра мала на меті допомогти студентам оцінити власну ідею не лише з точки зору розробників, а й інвесторів та клієнтів, та краще сформулювати свою пропозицію.

Усі учасники отримали сертифікати, а найкмітливіші та найактивніші - цінні призи.

ПроектПроектПроектПроектПроектПроектПроект