Впродовж 27-28 жовтня на базі ТНПУ ім.Володимира Гнатюка відбувалася друга Всеукраїнська наукова конференція з міжнародною участю: «Інноваційні підходи до фізичного виховання і спорту учнівської та студентської молоді».

Захід відбувався у змішаному форматі, утім учасниками візиту до Тернополя стали науковці кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ Володимир Ковальчук, Сергій Савчук, Віктор Чижик.

спортспорт

Конференція тривала два дні, що охоплювали пленарне засідання та роботу у секціях. Урочисте відкриття заходу здійснив ректор ТНПУ Богдан Буяк.

Серед спікерів – професор кафедри фізичної культури, спорту та здоров’я ЛНТУ Віктор Чижик, який здійснив доповідь на тему: «Корекція фізичного розвитку і працездатності у підлітків із затримкою психічного розвитку».

Дякуємо колегам за плідну співпрацю та результативну комунікацію у спільній справі – гідне виховання молоді.

спорт