4 червня, напередодні Всесвітнього дня охорони довкілля, у Черемському природному заповіднику відбулося чергове засідання Науково-технічної ради.

В ньому взяли участь науковці Луцького національного технічного університету – завідувач кафедри екології Василь Іванців та доцент кафедри екології Віталіна Федонюк, постійні члени НТР даної природоохоронної установи.

нагородження

На раді розглядалися актуальні питання природоохоронної та еколого-просвітницької діяльності в заповіднику, аспекти наукових досліджень природно-ландшафтних комплексів та біорізноманіття.

Участь в засіданні взяли науковці та партнери Черемського ПЗ – представники органів державного управління, лісогосподарських установ та управлінських структур, вищих навчальних закладів Волині, Львівщини, Рівненщини, Києва.

Цьогоріч рада була особливою – адже на ній Голова НТР Черемського ПЗ, директор заповідника Володимир Мирка урочисто вручив нагороди – почесні медалі за особистий внесок у розвиток природно-заповідного фонду та участь у еколого-просвітницькій діяльності.

Нагороди отримали і наші колеги, Василь Іванців та Віталіна Федонюк. Вітаємо та бажаємо продовжувати таку необхідну роботу у сфері природоохоронної просвітницької і наукової роботи!

нагородженнянагородження