15 лютого 2024 року відбулась VII Всеукраїнська науково-практична конференція «Нові інформаційні технології управління бізнесом», організатором якої є Спілка автоматизаторів бізнесу.

У роботі конференції в онлайн форматі взяли участь к.е.н., доценти кафедри обліку і аудиту Луцького національного технічного університету Наталія Голячук і Оксана Нужна.

Облік і аудитОблік і аудит

Конференція надала можливість представникам освітніх закладів познайомитися з новими інформаційними технологіями, обмінятися практичним досвідом їх викладання та застосування у підготовці фахівців, а також розширити можливості співпраці з членами Спілки для спільної реалізації освітніх та дослідницьких проектів.

На сьогодні понад 300 закладів освіти різних рівнів акредитації по всій Україні використовують системи автоматизації бізнесу для навчання студентів. Програмні продукти та технології систем автоматизації бізнесу широко застосовуються у навчальній, науковій та адміністративній діяльності, спрямованій на автоматизацію управління та обліку навчальних закладів різних рівнів. Багато закладів освіти мають значний досвід успішного використання цих систем.

Облік і аудитОблік і аудит

Конференція спрямована на підвищення кваліфікації викладачів, підвищення престижу викладацької діяльності, ознайомлення з новими тенденціями у використанні систем автоматизації бізнесу та їх інтеграції в освітній процес, а також на розширення знань та поглиблення навичок у роботі з цими системами.

В процесі роботи конференції були обговорені актуальні питання використання програмного забезпечення лінійки BAS для малого, середнього і великого бізнесу.

Про новинки в програмному забезпеченні сімейства BAS, про особливості хмарного застосування програмного забезпечення, про проведення міжнародної олімпіади IT-Universe, про штучний інтелект та інші нагальні теми говорили на цьому заході.

Кафедра обліку і аудиту