Сьогодні у стінах ЛНТУ відбулося урочисте засідання вченої ради. Особливими гостями заходу стали голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко та голова Волинської облради Григорій Недопад.

Привітала гостей в ЛНТУ та колектив університету ректор Ірина Вахович. Перш за все, вона подякувала першим особам області за підтримку університету, як наукового та інноваційного осередку, адже саме завдяки партнерській підтримці, ЗВО вдається реалізовувати низку прогресивних ідей та актуальних проектів.

Вчена радаВчена радаВчена рада

Травень ознаменувався місяцем науки в ЛНТУ, впродовж якого колективи факультетів та кафедр огранізовували потужні конференції, професійні круглі столи, наукові спілкування та презентації. Кожен мав нагоду продемонструвати науковий потенціал, залучити до наукової спільноти студентів та представити перспективні напрацювання. Тож нині, за докладені зусилля, за наполегливу наукову діяльність, колектив ЛНТУ відзначили почесними грамотами та подяками.

Вчена радаВчена рада

Подяки Міністерства освіти і науки України вручив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко. Їх отримали: доц. кафедри ТЕМС Андрій Дзюбинський, доц. кафедри ІПЗ Олена Суринович, проф. кафедри ТЛП Микола Рябчиков, який також отримав почесну грамоту Волинської ОДА та доц. кафедри АКІТ Тарас Терлецький, який також відзначений почесною грамотою Волинської ОДА.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена рада

Почесні грамоти Волинської облдержадміністрації вручили доц. кафедри агрономії Миколі Зінчуку, ст. викладачу кафедри архітектури і дизайну Миколі Нінічуку, доц. кафедри фізики та вищої математики Сергію Луньову.

Почесні грамоти Волинської облради вручив її очільник Григорій Недопад. Грамоти отримали: проф. кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олена Кузьмак,  доц. кафедри цифрових, освітніх технологій Юлія Мельничук, доц. кафедри комп’ютерної інженерії та кібербезпеки Сергій Костючко, проф. кафедри електроніки і телекомунікацій Станіслав Приступа, проф. кафедри архітектури і дизайну Сергій Пустюльга, доц. кафедри прикладної механіки та мехатроніки Людмила Самчук, доц. кафедри менеджменту Алла Тендюк, доц. кафедри лісового господарства Наталія Толстушко, доц. кафедри аграрної інженерії ім. проф. Г.А.Хайліса Сергй Хомич, доц. кафедри матеріалознавства Василина Шемет, доц. кафедри цивільної безпеки Микола Рудинець, проф. кафедри ТЕМС Світлана Ягелюк,  доц. кафедри галузевого машинобудування Сергій Шимчук та проф. кафедри прикладної математики і механіки Василь Шваб’юк.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена рада

Подяки Луцького міського голови вручили доц. кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Юлії Дащук, доц. кафедри економіки Миколі Дзямуличу, доц. кафедри будівництва та цивільної інженерії Дмитру Кислюку, доц. кафедри комп’ютерних наук Валерію Ліщині та доц. кафедри іноземної та української філології Анжеліці Яновець.

Вчена радаВчена радаВчена радаВчена радаВчена рада

Вітаємо наших колег із заслуженими відзнаками та гідною оцінкою невтомної праці. Бажаємо натхнення та сили на нові звершення, цікаві наукові пошуки та успішну реалізацію задумів у вільній Україні!